Archiwum

Medal na KK 2014

Prezentujemy Wam świeżutki projekt od Bartosz Zając (5291 Design).
Tym razem, pewnie długo wyczekiwany przez wszystkich, medal na 11 edycję Klasyka Kłodzkiego, który już 26 lipca 2014r. od będzie się w Zieleńcu.
medal-kk14-mockupkk14r kk14a
Medal podkreśla mocno 11 edycję tej imprezy. Na przodzie medalu widnieje kolarz, który jest ubrany w koszulkę w grochy (koszulka lidera klas. górskiej na Le Tour De France, w czasie którego organizowany jest nasz maraton), czyli „góral pełną gębą”. Dodatkowo wyniesiony nad nim i wyróżniony napis Klasyk Kłodzki, logo Supermaratonów, którego od kolarza oddziela symboliczny zarys gór, które są wszechobecne na maratonie.
Nie zabrakło znanych sentencji kojarzonych z KK, czyli „Pot, ból i radość” oraz „Przygoda, która uzależnia”. Na rewersie medalu znalazło się miejsce na logo organizatora Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej a także na profil najdłuższego dystansu GIGA 160km z zaznaczeniem polskich szczytów podjazdów oraz czeskiego odcinka trasy. Nad zarysem trasy, niejako na niebie mamy logo Zieleńca, czyli miejscowości startu/mety. A góry w których przyjdzie się kolarzom zmierzyć to Góry Orlickie i Bystrzyckie, o czym na medalu nie zapomnieliśmy poinformować.

Zapraszamy 26 lipca na maraton Klasyk Kłodzki, na zawodników, którzy ukończą ten trudny górski maraton będą czekały takie właśnie limitowane medale.
Można ciągle się zapisywać:http://www.online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1084