Archiwum

Grupy startowe VIII Klasyk Radkowski 20 maja 2017 r.

Link do grup startowych.

nr imie nazwisko miejscowosc klub czas_startu kategoria kat_wiek nazwa_dystansu
1 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza 08:00:00 Mega M7s M7 Mega (130km)
2 Andrzej Frodyma Wrocław Quest ACT 08:00:00 Giga M5i M5 Giga (195km)
3 Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala 08:00:00 Giga K2i K2 Giga (195km)
4 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany 08:00:00 Giga M4i M4 Giga (195km)
5 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R.GRYFLAND GRYFICE 08:00:00 Giga M5i M5 Giga (195km)
6 Sławomir Chalciński Łask Club de Cingles du Mont Ventoux 08:00:00 Giga M4i M4 Giga (195km)
7 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE 08:00:00 Giga M5i M5 Giga (195km)
8 Jakub Latajka Ostrów Wlkp. OTR INTERKOL 08:00:00 Giga M3i M3 Giga (195km)
9 Rafał Walkowski Szczecin 08:00:00 Giga M6i M6 Giga (195km)
10 Krzysztof Knaś Wrocław 08:00:00 Giga M4i M4 Giga (195km)
11 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com 08:00:00 Giga M4i M4 Giga (195km)
12 Wojciech Łuszcz Legionowo 08:00:00 Giga M5i M5 Giga (195km)
13 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard 08:02:00 Giga K5s K5 Giga (195km)
14 Paulina Kusajda Płoty Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus 08:02:00 Giga K3s K3 Giga (195km)
15 Krystyna Roszak POLICE Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 08:02:00 Giga K5s K5 Giga (195km)
16 RAFAŁ BOGACKI KĘDZIERZYN-KOŹLE BIKE ATELIER TEAM 08:02:00 Giga M4s M4 Giga (195km)
17 Szymon Koziatek Zawiercie 08:02:00 Giga M4s M4 Giga (195km)
18 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up 08:02:00 Giga M4s M4 Giga (195km)
19 Dariusz Kaczyński Mierzyn Cubica Racing Team 08:02:00 Giga M5s M5 Giga (195km)
20 Krzysztof Łańcucki Wrocław KKS Trzebnica 08:02:00 Giga M6s M6 Giga (195km)
21 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica 08:02:00 Giga M6s M6 Giga (195km)
22 Tomasz Kępczyński Walidrogi 08:02:00 Giga M4s M4 Giga (195km)
23 Leopold Laskowski Poznań FTI RACING TEAM 08:04:00 Giga M3s M3 Giga (195km)
24 Marcin Trzaska Wrocław GVT 08:04:00 Giga M4s M4 Giga (195km)
25 Łukasz Łaszczuk Wrocław 08:04:00 Giga M2s M2 Giga (195km)
26 Jarosław Piekarz Katowice 08:04:00 Giga M3s M3 Giga (195km)
27 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching 08:04:00 Giga M4s M4 Giga (195km)
28 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej 08:04:00 Giga M3s M3 Giga (195km)
29 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team 08:04:00 Giga M5s M5 Giga (195km)
30 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Rogelli Team 08:04:00 Giga K4s K4 Giga (195km)
31 IWONA Jankowska Sulechów SPORT-PROFIT TEAM 08:04:00 Giga K6s K6 Giga (195km)
32 Paweł Sojecki Jaworzno JAS-KÓŁKA 08:06:00 Giga M4s M4 Giga (195km)
33 Zdzisław Kalinowski Choszczno KALDOR 08:06:00 Giga M5s M5 Giga (195km)
34 Wiesław Jańczak Bydgoszcz 08:06:00 Giga M5s M5 Giga (195km)
35 Jan Klementowski Wrocław Klemens Team 08:06:00 Giga M4s M4 Giga (195km)
36 Piotr Kukla Bielsko-Biała JAS-KÓŁKA 08:06:00 Giga M2s M2 Giga (195km)
37 Krzysztof Kurdej Mińsk Mazowiecki 08:06:00 Giga M4s M4 Giga (195km)
38 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol 08:06:00 Giga M4s M4 Giga (195km)
39 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka 08:06:00 Giga M4s M4 Giga (195km)
40 Mariusz Staszak Śrem 08:06:00 Giga M5s M5 Giga (195km)
41 Henryk Bętlewski Słupsk 08:08:00 Giga M5s M5 Giga (195km)
42 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rower Lech Piasecki 08:08:00 Giga M6s M6 Giga (195km)
43 Tomasz Bondarewicz Wrocław 08:08:00 Giga M3s M3 Giga (195km)
44 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL 08:08:00 Giga M2s M2 Giga (195km)
45 Anna Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala 08:08:00 Giga K4s K4 Giga (195km)
46 Krzysztof Naskręt Czapury 08:08:00 Giga M3s M3 Giga (195km)
47 Michal Sikorski Walbrzych 08:08:00 Giga M3s M3 Giga (195km)
48 Krzysztof Miniewicz Myszkow 08:08:00 Giga M6s M6 Giga (195km)
49 Arkadiusz Cieśla Byków 08:08:00 Giga M4s M4 Giga (195km)
50 Andrzej Wewiórski Wrocław 08:10:00 Mega M6i M6 Mega (130km)
51 Bogdan Narodowski Kłodzko DUVENBECK WĄS SPORT 08:10:00 Mega M5i M5 Mega (130km)
52 Edward Nowak Międzywodzie 08:10:00 Mega M5i M5 Mega (130km)
53 Mariusz Kurlapski Świdwin STR Świdwin 08:10:00 Mega M4i M4 Mega (130km)
54 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony 08:10:00 Mega M4i M4 Mega (130km)
55 Robert Pastusiński Wrocław Quest Act 08:10:00 Mega M4i M4 Mega (130km)
56 Jarosław Wąs kłodzko duvenbeck wąs sport 08:10:00 Mega M5i M5 Mega (130km)
57 Krzysztof Kamocki Łódź 08:10:00 Mega M4i M4 Mega (130km)
58 Małgorzata Nowak Międzywodzie 08:12:00 Mega K5i K5 Mega (130km)
59 EWA JURECKA JABLONOWO POMORSKIE 08:12:00 Mega K5i K5 Mega (130km)
60 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ 08:12:00 Mega M5i M5 Mega (130km)
61 Robert Mazurczuk Malin 08:12:00 Mega M4i M4 Mega (130km)
62 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej 08:12:00 Mega K4i K4 Mega (130km)
63 Darek Noga Łagów Lubuski InsERT Team 08:12:00 Mega M3i M3 Mega (130km)
64 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń 08:12:00 Mega M6i M6 Mega (130km)
65 Adam Kowalski Wysocko Małe OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 08:12:00 Mega M3i M3 Mega (130km)
66 Sławomir Wągrowski Godziesze 08:14:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
67 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS 08:14:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
68 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL 08:14:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
69 Roman Nowak Więcbork amator 08:14:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
70 Wiesław Fidurski Złotów LKS Drogowiec Złotów 08:14:00 Mega M5s M5 Mega (130km)
71 Andrzej Kominek Wrocław 08:14:00 Mega M5s M5 Mega (130km)
72 Tadeusz Habaj Zabrze 08:14:00 Mega M6s M6 Mega (130km)
73 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW 08:14:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
74 Przemysław Koralewski Świdnica 08:14:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
75 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce 08:14:00 Mega M6s M6 Mega (130km)
76 Zbigniew Soboń Klodzko Eska Team 08:16:00 Mega M5s M5 Mega (130km)
77 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śląski SKŚ 08:16:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
78 Dawid Rutkowski Swarzędz FTI Racing Team 08:16:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
79 Adam Kaczmarek Stare Miasto KS TEAM Stare Miasto 08:16:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
80 Marcin Adamski Wałbrzych Sportfuel.pl 08:16:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
81 Robert Tomaszewski Świdnica 08:16:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
82 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp 08:16:00 Mega M5s M5 Mega (130km)
83 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica 08:16:00 Mega K5s K5 Mega (130km)
84 Dawid Łaźniowski Kudowa zdrój Kkzk 08:16:00 Mega M2s M2 Mega (130km)
85 Andrzej Kot Murowana Goślina Obornickie Towarzystwo Cyklistów 08:16:00 Mega M6s M6 Mega (130km)
86 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia1974 08:18:00 Mega M5s M5 Mega (130km)
87 Michał Ciekański Leszno 35 PLUS 08:18:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
88 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka 08:18:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
89 Wiesław Białous Myślibórz fol-tech team pl 08:18:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
90 Michał Makowski Szklarska Poręba QUEST ROAD 08:18:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
91 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol 08:18:00 Mega M6s M6 Mega (130km)
92 Michał Bińczak STARACHOWICE 08:18:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
93 Piotr Słowik Tanowo 08:18:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
94 Jacek Mazur Warszawa 08:18:00 Mega M5s M5 Mega (130km)
95 Krzysztof Olender Warszawa 08:18:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
96 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team 08:20:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
97 Tomasz Dembowski Bilgoraj BSK Miód Kozacki 08:20:00 Mega M2s M2 Mega (130km)
98 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP KOLARZE GORZÓW 08:20:00 Mega M6s M6 Mega (130km)
99 Dawid Bielewicz Poznań Zgrupka Team 08:20:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
101 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian 08:20:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
102 Sebastian Śledzik Szamotuły Drużyna Szpiku 08:20:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
103 Marcin Gryboś Mogilno FTI Racing Team 08:20:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
104 Andrzej Skiba Leszno LKK TEAM 08:20:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
105 Ferdynand Malak Leszno 08:20:00 Mega M6s M6 Mega (130km)
106 Mariusz Szyc Kalisz 08:22:00 Mega M5s M5 Mega (130km)
107 Błażej Grochowalski Poznań Zgrupka Team 08:22:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
108 Artur Gacek Wysoka GVT 08:22:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
109 Krzysztof Lach Warszawa 08:22:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
110 Wojciech Zieliński Radzimowice 08:22:00 Mega M2s M2 Mega (130km)
111 Mirosław Żabkiewicz Goleniów 08:22:00 Mega M6s M6 Mega (130km)
112 Michał Fudała Szczytna Lefero sport team 08:22:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
113 Marian Kołodziejski Dzierżoniów K.A Sobotka. 08:22:00 Mega M5s M5 Mega (130km)
114 Ewa Duszyńska Jelenia Góra QUEST ROAD 08:22:00 Mega K2s K2 Mega (130km)
115 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear 08:22:00 Mega M6s M6 Mega (130km)
116 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice KONWA BIKE LESZNO 08:24:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
117 Sławek Rajchel Jabłonica Polska 08:24:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
118 Piotr Stępnik Zduńska Wola GATTA BIKE-RS 08:24:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
119 Kazimierz Przybylski Więcbork jowe62 08:24:00 Mega M5s M5 Mega (130km)
120 Damian Lisak Lisak Świebodzice Sportfuel.pl 08:24:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
121 Bartosz Bal Poznań Zgrupka Team 08:24:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
122 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol 08:24:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
123 Przemysław Szyber Wrocław 08:24:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
124 Zbigniew Kurzawiński Lubin Niezrzeszony 08:24:00 Mega M5s M5 Mega (130km)
125 Mariusz Ochałek Katowice 08:26:00 Mega M2s M2 Mega (130km)
126 Daniel Lindner Opatówek 08:26:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
127 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 08:26:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
128 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyn 08:26:00 Mega M6s M6 Mega (130km)
129 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear 08:26:00 Mega M6s M6 Mega (130km)
130 Jacek Martynkiewicz Wrocław 08:26:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
131 Kamila Żabkiewicz Szczecin 08:26:00 Mega M3s M3 Mega (130km)
132 Agata Korczyńska Poznan 08:26:00 Mega K3s K3 Mega (130km)
133 Wojciech Dworczyk Toruń KS STARE MIASTO 08:26:00 Mega M4s M4 Mega (130km)
134 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie 08:28:00 Mini K5i K5 Mini (65km)
135 Michał Jańczak Bydgoszcz 08:28:00 Mini M2i M2 Mini (65km)
136 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica 08:28:00 Mini M6i M6 Mini (65km)
137 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL 08:28:00 Mini K4i K4 Mini (65km)
138 Andrzej Wasylów Gołogłowy 08:28:00 Mini M3i M3 Mini (65km)
139 Mirosław Stadler Lubin 08:28:00 Mini M6i M6 Mini (65km)
140 Grzegorz Rosiński Łask Litynski BELCHATOW 08:28:00 Mini M6i M6 Mini (65km)
141 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE 08:28:00 Mini K5i K5 Mini (65km)
142 Michał Topolski Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej 08:28:00 Mini M2i M2 Mini (65km)
143 Paweł Masalski Radków Radkowskie Morsy 08:28:00 Mini M4i M4 Mini (65km)
144 Andrzej Bogdański Będkowice 08:30:00 Mini M4i M4 Mini (65km)
145 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic 08:30:00 Mini M5i M5 Mini (65km)
146 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE 08:30:00 Mini K4i K4 Mini (65km)
147 Bartłomiej Jasiak Wrocław prywatnie 08:30:00 Mini M4i M4 Mini (65km)
148 Andrzej Szpetanowski Kłodzko 08:30:00 Mini M3i M3 Mini (65km)
149 Krzysztof Fiedor Wrocław prywatnie 08:30:00 Mini M4i M4 Mini (65km)
150 Tomasz Szulicki Wrocław Triathlon Mietkow Team 08:30:00 Mini M4i M4 Mini (65km)
151 Marian Przybylski Trzebnica Szerszenie Trzebnica 08:30:00 Mini M5i M5 Mini (65km)
152 Ewa Masalska Radków Radkowskie Morsy 08:30:00 Mini K4i K4 Mini (65km)
153 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA 08:30:00 Mini M5i M5 Mini (65km)
154 Ryszard Śmiglewicz NYSA NYSA CYCLING TEAM 08:32:00 Mini M5i M5 Mini (65km)
155 Zbigniew Kaczmarek Trzebnica KKS TRZEBNICA 08:32:00 Mini M4i M4 Mini (65km)
156 Sławomir Duchacz Kudowa.Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej 08:32:00 Mini M4i M4 Mini (65km)
157 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja 08:32:00 Mini M4i M4 Mini (65km)
158 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica 08:32:00 Mini M4i M4 Mini (65km)
159 Dariusz Maciejewski Środa Śląska Maciejewski Cyckling Team 08:32:00 Mini M4i M4 Mini (65km)
160 Agnieszka Pawlaczek Prusice 08:32:00 Mini K3i K3 Mini (65km)
161 Natalia Bereziuk Kłodzko 08:32:00 Mini K1i K1 Mini (65km)
162 Jan Kozak Nysa Nysa-GTC Gracze 08:32:00 Mini M6i M6 Mini (65km)
163 Przemysław Muła Ścinawka Średnia 08:32:00 Mini M3i M3 Mini (65km)
164 Tadeusz Niemiec Ławica/Kłodzko niezrzeszony 08:34:00 Mini M6i M6 Mini (65km)
165 Forberger Sławomir Trzebnica Szerszenie Trzebnica 08:34:00 Mini M3i M3 Mini (65km)
166 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol 08:34:00 Mini K5i K5 Mini (65km)
167 Arkadiusz Romanowski Kudowa Zdrój Cyklon Proal Team 08:34:00 Mini M4i M4 Mini (65km)
168 Renata Pogorzelska-Rynio Dziadowa Kłoda Quest ACT 08:34:00 Mini K5i K5 Mini (65km)
169 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs sport serwis 08:34:00 Mini M5i M5 Mini (65km)
170 ANTONI KAŹMIERCZAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA 08:34:00 Mini M6i M6 Mini (65km)
171 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team 08:34:00 Mini M4i M4 Mini (65km)
172 Rafał Rogoziński Nysa 08:34:00 Mini M4i M4 Mini (65km)
173 Alicja Krzanowska Nowa Ruda 08:34:00 Mini K3i K3 Mini (65km)
174 BOGUMIŁA MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE 08:36:00 Mini K4i K4 Mini (65km)
175 Mariusz Ludkowski Mińsk Mazowiecki Alpejskie Mamuty/Cukrzyca&Sport 08:36:00 Mini M4i M4 Mini (65km)
176 Andrzej Moskwa Syców 08:36:00 Mini M4i M4 Mini (65km)
177 Paweł Piątek Kłodzko Roversi Kłodzko 08:36:00 Mini M3i M3 Mini (65km)
178 MARCIN RAU TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA 08:36:00 Mini M3i M3 Mini (65km)
179 Urszula Ludkowska Mińsk Mazowiecki Alpejskie Mamuty 08:36:00 Mini K4i K4 Mini (65km)
180 Katarzyna Pyzik Wrocław QUEST ACT 08:36:00 Mini K4i K4 Mini (65km)
181 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica 08:36:00 Mini K6i K6 Mini (65km)
182 Marian Kędzierski Wojciechowice DUVENBECK WĄS SPORT 08:36:00 Mini M6i M6 Mini (65km)
183 Leszek Nowakowski Wrocław 08:38:00 Mini M6s M6 Mini (65km)
184 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team 08:38:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
185 Paweł Starczewski Pruszków 08:38:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
186 Anna Mądra-Bielewicz Poznań Zgrupka Team 08:38:00 Mini K3s K3 Mini (65km)
187 Tomasz Zawiślak Oborniki DT4YOU 08:38:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
188 WACŁAW CIROCKI Wrocław Sport Profit Cannondale Team 08:38:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
189 Jan Czapliński Leśnica Maciejewski Cyckling Team 08:38:00 Mini M6s M6 Mini (65km)
190 Maciej Banasik Ścinawka Średnia prywatnie 08:38:00 Mini M2s M2 Mini (65km)
191 EWELINA BANIA Ścinawka Średnia 08:38:00 Mini K2s K2 Mini (65km)
192 ZYGMUNT WESOŁOWSKI RADKÓW KKZK 08:38:00 Mini M7s M7 Mini (65km)
193 Krzysztof Lech Grabowno Wielkie 08:40:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
194 Tomasz Mosiński Krotoszyn OTR Interkol 08:40:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
195 Przemysław Małecki pobiedziska FTI Racing Team 08:40:00 Mini M2s M2 Mini (65km)
196 Robert Bielawski Dobroszyce Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. 08:40:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
197 Paweł Oborski Opole CYKLOOPOLE 08:40:00 Mini M2s M2 Mini (65km)
198 PAWEŁ KLUSEK STARY WIELISŁAW SPORT-PROFIT CANNONDALE 08:40:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
199 Robert Skica Kiełczów CREDIT SUISSE BIKE TEAM 08:40:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
200 Jan Poniecki Ślizów KB Lupus 08:40:00 Mini M7s M7 Mini (65km)
201 Łukasz Pawlak Kłodzko 08:40:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
202 Łukasz Janeczko Nowa Ruda 08:40:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
203 Witold Szałyga Rzeszów Gomar Bike Team 08:42:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
204 Krzysztof Kreczetowski Wschowa Strefasportu.pl 08:42:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
205 Dariusz Pluta Grabowno Wielkie Darko Team 08:42:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
206 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT 08:42:00 Mini K6s K6 Mini (65km)
207 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol 08:42:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
208 Patryk Golon Pruszków ADIOSTRY TEAM 08:42:00 Mini M2s M2 Mini (65km)
209 Mirosław Szraucner Lubliniec WKB META LUBLINIEC 08:42:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
210 PAWEŁ NOWACKI RYDZYNA MEIBES 08:42:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
211 FILIP BRODZIŃSKI LUBLINIEC JWK LUBLINIEC 08:42:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
212 Jarosław Jędrzejewski Gwoździany JWK Lubliniec 08:42:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
213 Arek Pałeczka Kiełczów 08:44:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
214 Józef Kosiec Gierałcice KTK KTUKOL Głuchołazy 08:44:00 Mini M6s M6 Mini (65km)
215 Piotr Sućko Poznań FUNCLUB Biuro Podróży 08:44:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
216 Katarzyna Jocher Radłów 08:44:00 Mini K3s K3 Mini (65km)
217 Daniel Leśniczak Poznań Euro Logistic 08:44:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
218 Tomasz Sidorowski Kłodzko Huzar Bike Academy 08:44:00 Mini M2s M2 Mini (65km)
219 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka 08:44:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
220 PIOTR ŁABUDA KRZYDLINA WIELKA RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 08:44:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
221 CZESŁAW MOTYL JELCZ LASKOWICE RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 08:44:00 Mini M6s M6 Mini (65km)
222 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT 08:44:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
223 FRANCISZEK Gustowski Sobótka KKS SLEZA MAT SOBOTKA 08:46:00 Mini M7s M7 Mini (65km)
224 Radek Kuciapinski Wroclaw 1983 08:46:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
225 Marcin Jagmin Wałbrzych 08:46:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
226 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska 08:46:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
227 Bogusław Rozumkiewicz Strzelin 08:46:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
228 Jarosław Balawajder Świdnica FELT TEAM ŚWIDNICA 08:46:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
229 Tomasz Szulc Palędzie 08:46:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
230 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ amator 08:46:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
231 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA BIAŁE TYGRYSY JAROCIN 08:46:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
232 Sebastian Zamojski Nowa Ruda 08:46:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
233 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic 08:48:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
234 Konrad Kolecki Poznan FTI RACING TEAM 08:48:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
235 Łukasz Moneta Wrocław 08:48:00 Mini M2s M2 Mini (65km)
236 Tomasz Launer Wrocław RUN TOLA RUN 08:48:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
237 Konrad Nowak Dobieżyn 08:48:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
238 Zygmunt Szweda Środa Śląska CCC Środa Śląska 08:48:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
239 Janusz Kuhnel Kłodzko Duvenbeck Wąs Sport 08:48:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
240 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno 08:48:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
241 DARIUSZ ŁABIAK RAWICZ STREFASPORTU.PL 08:48:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
242 Witold Rynio Dziadowa Kłoda Quest ACT 08:48:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
243 RYSZARD RAWSKI Wrocław RAWEX Energy Saving 08:50:00 Mini M6s M6 Mini (65km)
244 Józef Misiak Miękinia Maciejewski Cyckling Team 08:50:00 Mini M7s M7 Mini (65km)
245 Rafał Skrzypinski Rostarzewo 08:50:00 Mini M2s M2 Mini (65km)
246 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica 08:50:00 Mini M6s M6 Mini (65km)
247 Bartłomiej Grzegorczyk Wałbrzych GVT 08:50:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
248 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team 08:50:00 Mini M2s M2 Mini (65km)
249 Cezary Łuszczewski Dobrzykowice 08:50:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
250 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska 08:50:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
251 Damian Miela Wrocław STREFASPORTU.PL MW INVEST 08:50:00 Mini M2s M2 Mini (65km)
252 Damian Karlik Wrocław 08:50:00 Mini M2s M2 Mini (65km)
253 Kazimierz Rojek Brzeg K2 WIN Magazyn Rowerowy Eska Team 08:52:00 Mini M6s M6 Mini (65km)
254 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI WIRY BLUMEN TEAM 08:52:00 Mini M1s M1 Mini (65km)
255 MARCIN PULWICKI Oborniki DT4You 08:52:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
256 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE 08:52:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
257 Patryk Śniegula Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA 08:52:00 Mini M1s M1 Mini (65km)
258 Michał Iwankiewicz Swarzędz Zgrupka Luboń 08:52:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
259 Jacek Papiorek Godów SKŚ 08:52:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
260 Mateusz Filarowski Wroclaw GVT 08:52:00 Mini M2s M2 Mini (65km)
261 Paweł Jarząb Krosnowice 08:52:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
262 Jan Kłos Chojnów GTO – Oława 08:52:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
263 Tomasz Wiśniewski Oborniki DT4YOU 08:54:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
264 Michał Markowski Wrocław PM RIDER TEAM 08:54:00 Mini M2s M2 Mini (65km)
265 Maciej Nowak Leszno STREFASPORTU.PL MW INWEST 08:54:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
266 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA 08:54:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
267 Oksana Krysiuk Wysoka PiuPiu catering 08:54:00 Mini K2s K2 Mini (65km)
268 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska 08:54:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
269 Paweł Bury Bielany Wrocławskie LKK Wulkan-CCC 08:54:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
270 Krzysztof Krupa Wrocław GVT 08:54:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
271 Andrzej Przysiężniuk Opole 08:54:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
272 Czesław Seraszek Koźmin Wlk. AGK Koźmin Wlkp. 08:54:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
273 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team 08:56:00 Mini K3s K3 Mini (65km)
274 Marcin Jurusz Gilów 08:56:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
275 Konrad Omieljaniuk Wrocław 08:56:00 Mini M2s M2 Mini (65km)
276 Grzegorz Brząkała Nysa 08:56:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
277 Andrzej Pankowski Pruszowice 08:56:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
278 JÓZEF WOJTECZEK BOLESŁAWIEC 08:56:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
279 Karol Sobczyk Gostyń 08:56:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
280 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team 08:56:00 Mini M2s M2 Mini (65km)
281 Damian Burtowski Wrocław PROM Riders Team 08:56:00 Mini M2s M2 Mini (65km)
282 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM 08:58:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
283 Tadeusz Cudo Marklowice SKŚ 08:58:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
284 Sławomir Matlęga Świdnica 08:58:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
285 Mirosław Kardaś żerniki wrocławskie amator 08:58:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
286 Krzysztof Kubaś Wolsztyn Seven Perceptus Team 08:58:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
287 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej 08:58:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
288 Andrzej Warszewski Przeźmierowo 08:58:00 Mini M2s M2 Mini (65km)
289 Aleksander Siemiński KAMIENNA GÓRA niezrzeszony 08:58:00 Mini M6s M6 Mini (65km)
290 Marcin Kubicki Wałbrzych 08:58:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
291 Paweł Szczepkowski Wrocław RAWEX ENERGY SAVING 09:00:00 Mini M2s M2 Mini (65km)
292 Tadeusz Szymko Jelenia Góra Amator 09:00:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
293 Daniel Grelowski Jaworzno 09:00:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
294 Andrzej Zaborowski Szczecin 09:00:00 Mini M4s M4 Mini (65km)
295 Sebastian Grzybek Wrocław Quest act 09:00:00 Mini M3s M3 Mini (65km)
296 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA 09:00:00 Mini M6s M6 Mini (65km)
297 Czesław Kędroń Bodzanów KTK KTUKOL Głuchołazy 09:00:00 Mini M5s M5 Mini (65km)
298 Cecylia Czartoryska Wrocław Piu Piu Catering 09:00:00 Mini K2s K2 Mini (65km)
299 Przemysław Furtek Stary Waliszów LEFERO SPORT 09:00:00 Mini M4s M4 Mini (65km)